Верстка в Indesign, Photoshop, Adobe Illustrator

Верстка в поліграфії - це процес формування сторінок видання за допомогою графічних редакторів. Дизайн в поліграфії - це мова якою Ваша компанія «спілкується» з потенційними клієнтами.

Зверніть увагу, що дизайн та верстання складає основу будь-якого друкарського виробу, від їх якості залежить те, чи буде Ваш продукт викликати інтерес у кінцевого споживача (потенційного клієнта).
Наші дизайнери знають толк у своїй справі, дизайн Вашої продукції буде чітко відображати закладену інформацію, ідею, а так само відрізнятися оригінальністю.


Шановні гості нашого сайту, щоб уникнути непорозумінь, нагадуємо Вам про те, що наша друкарня не працює з шаблоновими макетами. Кожен макет розробляється індивідуально під Вас та більше ніколи та ніде не використовується. Наша компанія, ніколи не передає макети та зразки продукції з контактною інформацією наших клієнтів, третім особам. Все суворо індивідуально..


Графічні редактори:

  • Adobe Photoshop - найбільш популярний продукт компанії Adobe Systems, є лідером ринку в області комерційних засобів редагування растрових та векторних зображень.
  • Adobe Illustrator - популярний редактор векторної графіки, що використовується також для створення зображень, управління кольором та текстом.
  • Adobe InDesign - програма, призначена для комп'ютерної верстки. З даною програмою можна створювати верстання сторінок будь-якої складності. Також InDesign дозволяє видавати зображення відразу на друкарські машини.
  • Adobe Lightroom - графічний редактор для роботи з цифровими світлинами та їх ретуші.
  • CorelDRAW - векторний редактор для створення логотипів, друкованої продукції та креслень.

За додатковою інформацією, зв'яжіться з нашими фахівцями.

Задавайте запитання в Instagram Задавайте запитання в Telegram