Дизайн поліграфії

Перш ніж ваша поліграфічна продукція - втілиться на папері, вона повинна виникнути на моніторі комп'ютера у вигляді макету. Але перш за все - в голові у досвідченого і креативного дизайнера! Наші дизайнери - майстри своєї справи - візьмуть на себе розробку дизайну, тобто графічне оформлення макета відповідно до технічних вимог. Ми здатні втілити будь-які ваші ідеї та запропонувати власні рішення, надавши повний спектр дизайнерських послуг по створенню вашого бренду, включаючи розробку логотипу та фірмового стилю.


Щоб зробити це грамотно, ми,перш ніж приступити до розробки дизайну, вивчаємо безліч факторів, таких як сфера вашого бізнесу, специфіка продукції, аналіз конкурентного середовища, мета рекламної кампанії і її цільова аудиторія і багато інших.

На основі зібраних даних, а також врахувавши всі побажання клієнта, ми можемо розробити макет практично будь-якої поліграфічної продукції, яка може знадобитися для вашого підприємства: дизайн упаковки, розробка банерів, будь-який інший, в тому числі нестандартної брендованої поліграфічної продукції, а також брендування одягу, сувенірів і транспортних засобів.


Гарний дизайн і якісна поліграфія - це наш Шах і Мат!


За додатковою інформацією, звертайтесь до наших консультантів.

Задавайте запитання в Instagram Задавайте запитання в Telegram