УФ Лак

УФ-лак - Новий відтінок розкоші Вашого друкарського виробу.

Що таке УФ-лак? УФ-лак - це особливий тип лаку, який висихає з використанням ультрафіолетової сушильної машини. Він створює більш яскраву, більш розкішну і більш відчутну обробку в порівнянні з не-УФ-лаками і додає миттєвий професійний погляд на будь-який друкований проект.


Існує вибір оздоблення, такий як матовий або глянсовий, і їх можна наносити на всю друковану область або тільки в певні області, і процес виконується швидко і ефективно.

Нанесення УФ - лаку на продукцію забезпечує високу якість, ідеально підходить для подарункових виробів, сувенірів, упаковки, 3D-ефектів, дисплеїв, вивісок, обробки окремих деталей, прототипування, промислового маркірування і т. д. На додаток до неперевершеним можливостям розміру і товщини матеріалу принтер використовує чорнило CMYK , White і Clear для приголомшливих спецефектів, включаючи імітацію текстури і тиснення. Все це додає потужний візуальний ефект на Вашу ексклюзивну і неповторну продукцію!


Поєднання УФ-лаку з іншими методами друку і постпечатной обробки можна створювати ще більш яскраві дизайнерські рішення. Цей метод особливо добре працює з матовими поверхнями, створюючи яскравий акцент в друкованої області.
Ефекти, такі як висічка, конгрев і тиснення фольгою, також добре працюють з УФ-лаком, оособливо для книжкових обкладинок та інших високотехнологічних продуктів. Інноваційна, ефективна і доступна техніка, УФ-лак допоможе вам отримати максимальну користь з вашого наступного друкованого проекту і створити продукт, який буде вражати кожен раз.
Якщо ви зацікавлені і хотіли б дізнатися більше, зв'яжіться з нами і ми зможемо разом реалізувати Вашу ідею в абсолютно неповторний і високоякісний продукт.


Вартість замовлення завжди залежить від тиражу.
За додатковою інформацією та точного прорахунку, зверніться до нашого консультанта.

Задавайте запитання в Instagram Задавайте запитання в Telegram