Тиснення і конгрев

Тиснення


Грунтуючись на різноманітності способів і матеріалів, наша друкарня робить кілька видів тиснення:

Тиснення фольгою — на прес для тиснення кріпиться кліше, під яким проходить плівка з металізованим напиленням потрібного кольору. Відбиток розігрітим кліше відшаровує напилення від плівки, переміщаючи його на папір. Таким чином на поліграфічній продукції залишається барвистий і рельєфний відбиток.

Блінтове тиснення - це сліпе тиснення, що має на увазі під собою той же процес, що і тиснення фольгою, однак без використання будь-якої кольорової обробки. На поліграфічному виробі залишається безбарвний рельєфний відбиток. Для такого виду тиснення нагрів обладнання не обов'язковий, основну роль грає прикладене для відбитка зусилля (тиск).

Конгрев - це створення рельєфного зображення на поліграфічній продукції за допомогою кліше. Найчастіше, конгрев використовують на щільних дизайнерських картонах, паперах, обкладинках. Для даного виду тиснення, виготовляється два кліше, матриця і патрица, простою мовою «мама + тато» (опукле і впукле).


Технологічний процес виготовлення продукції з конгревом побудований таким чином: одне кліше кріпиться на верхню плиту тиснильного апарату, друге кліше кріпиться на нижню плиту, виходить, що лист продукції знаходиться між ними. За допомогою великого тиску (2 тонни), верхня плита опускається на нижню і кліше замикаються між собою як пазл, залишаючи рельєф на аркуші продукції.


Можливі варіанти конгревного тисненнябез фольги и с фольгой. Таку техніку часто використовують для нанесення логотипу на візитки, папки, бланки, та іншу поліграфічну продукцію.


Вартість замовлення завжди залежить від тиражу.
За додатковою інформацією, а також для точного прорахунку, зверніться до нашого консультанта.

Задавайте запитання в Instagram Задавайте запитання в Telegram