Друк на полотнах

Замовити репродукцію картини, перетворити фото в маленький витвір мистецтва, реалізувати цікаві ідеї для інтер'єру, або придумати незвичайний подарунок.

Модульні картини з кількох частин які разом створюють єдину композицію, репродукція картин надрукованих на натуральному полотні, і натягнуті на підрамник. Фотоколаж з декількох фото; все це і багато іншого Ви можете замовити в нашій друкарні.


Художній друк бере свої витоки з часів створення перших струменевих принтерів, призначених для отримання цветопроб, що служили зразком для відтворення кольору при тиражуванні друкованого матеріалу.
Одним з таких принтерів був Iris, випущений Iris Graphics в 1985 році, який вперше був використаний у вигляді пристрою для створення художніх репродукцій на різних матеріалах, включаючи папір, полотно, шовк, льон і інші текстильні вироби.
Багато поліграфістів, фотографи, художники і інженери того часу побачили можливість використовувати цей промисловий принтер як спосіб виробництва якісних відбитків зображень з високою роздільною здатністю і точною передачею кольору.


Полотно - це матеріал з натурального льону, або бавовни, на поверхню якого наноситься напилення з ПВХ і фотослой. Рельєфна структура полотна сприяє повноцінній імітації картини і презентабельному увазі вироби.


Вартість замовлення завжди залежить від тиражу.
За додатковою інформацією та точного прорахунку, зверніться до нашого консультанта.

Задавайте запитання в Instagram Задавайте запитання в Telegram