Послуги післядруку

Постдрукарський процес - це комплекс маніпуляцій з віддрукованою продукцією для покращання її зовнішнього вигляду. Постдрукарська обробка - дуже важливий заключний етап в виготовлення поліграфії. За її допомогою виробу надається: форма, міцність, декоративні елементи та інше.


До основних постдрукарських процесів відноситься:

Порізка - це одна з найбільш кропітких робіт, яка вимагає уваги, охайності, сконцентрованості та великого досвіду. В іншому випадку, Ваш ідеально видрукуваний тираж може бути забракований при різання та вся робота піде нанівець.

Біговка - це нанесення прямолінійною боріздки біговальних апаратом, для формування ліній згину поліграфічної продукції. Дана операція потрібно для виготовлення; листівок, буклетів, ліфлетів, журналів та багато чого іншого. Якщо аркуш паперу зігнути без застосування цієї технології - лінія згинання буде неакуратною та пошкодиться.

Фальцювання - це згин листів по лінії, котрі попередньо зроблені за допомогою біговального апарату.

Брошурування | скріплення | палітурка - ці процеси дуже важливі при виготовленні книг, журналів, каталогів, зошитів.

Ламінація - це технологія нанесення тонкої матової або глянсової плівки з однієї або двох сторін. Плівка робить продукцію презентабельною та надає міцності. Даний вид постдрукарського робіт використовується для оформлення журналів, каталогів, буклетів, сертифікатів та іншої поліграфічної продукції.


Вартість замовлення завжди залежить від тиражу.
За додатковою інформацією та точного прорахунку, зверніться до нашого консультанта.

Задавайте запитання в Instagram Задавайте запитання в Telegram