Високий друк

Для клієнтів, які цінують стиль і бездоганність у всьому, ми пропонуємо послуги високого друку, або letterpress.

Це - найдавніший метод друку, який налічує вже без малого 500 років!


У колишні часи, до появи офсетного друку, цей спосіб застосовувався при виготовленні книг, газет і будь-який іншої поліграфічної продукції.
У сучасному світі високий друк використовується, перш за все, при малих тиражах або при друку тиражів менших форматів, ніж повний лист. У більшості випадків, ця історична технологія застосовується для виготовлення продукції преміум класу.

Весь технологічний процес здійснюється вручну: фарба наноситься на виступаючі вище підстави елементи, і при відбитку вдавлюється в папір, при цьому фарба залишається в глибині відбитка. За рахунок цього виходить рельєфний, фактурний відбиток з дуже чіткими краями.

Історично друкарі працювали з наборних шрифтів, дерев'яних для акцидентного набору, і металевих для тексту. Зараз друк проводиться з фотополімерних форм, що дозволяє використовувати
увесь спектр сучасних шрифтових гарнітур і комп'ютерну верстку макетів. Способом високого друку ми виготовимо для вас ексклюзивні візитки, запрошення, подарункові сертифікати та упаковку, будь-яку іншу поліграфічну продукцію, аж до одиничного екземпляра.


Вартість замовлення завжди залежить від тиражу.
За додатковою інформацією та точного прорахунку, зверніться до нашого консультанта.

Задавайте запитання в Instagram Задавайте запитання в Telegram