Ламінування

Припрес (ламінування) — це захисна плівка для поліграфічної продукції.

В основному застосовується для вологозахисту і захисту зображення від різних
зовнішніх впливів, а також для надання виробу більш презентабельного вигляду і додаткової міцності.


В нашій типографії"CHECKMATE" використовують такі плівки для рулонної ламінації:

  • Глянцева ламінація

  • Матова ламінація - менше схильна до зовнішніх впливів. Приглушує кольори, позбавляє відблисків, дає можливість без турбот робити написи на поверхні. Продукція з цією плівкою виглядає стриманою, лаконічною і презентабельною.

  • Soft Touch (оксамит) ламінація - це ламінація преміум класу. Soft Touch ламінація надає оксамитовості виробу. Одна з найдорожчих плівок, яка більше підходить для преміального сегмента поліграфічної продукції. При використанні ламінації Soft Touch (оксамит), ставка робиться на підвищення тактильних відчуттів.
    Візуально, ламінацію Soft Touch не відрізниш від матової ламінації, але варто тільки доторкнутися до поверхні виробу з цим покриттям, і ви відразу зрозумієте різницю і неймовірні відчуття.


Важливо враховувати, що ламінацію не застосовують на дизайнерському картоні, картоні з фактурою, так як тоді втрачається весь сенс дизайнерського паперу.

Для якої продукції застосовується ламінація? - найбільш широко поширене:
обкладинки журналів, блокнотів, каталогів, брошур, альбомів. Для меню, постерів, календарів, візиток, пакетів, карт і багато іншого.

Вартість замовлення завжди залежить від тиражу.
За додатковою інформацією та точного прорахунку, зверніться до нашого консультанта.

>
Задавайте запитання в Instagram Задавайте запитання в Telegram